Contact

ARAD, STR.ANDREI ŞAGUNA NR. 224
310077,JUDEŢUL ARAD, ROMANIA
TEL/FAX: +40 257 251 715
MOBIL: +40 756 081 939
E-MAIL office@ortoforum.eu

Sediul principal este la Arad insa avem colaboratori la Timisoara, Targu Mures, Oradea, Cluj, Sibiu, Bucuresti si Iasi.   
  Catre pagina agenti

Colaboratori

Persoana de Contact Telefon Adresa
SC ORTOFORUM SRL- sediul central Arad
office@ortoforum.eu, andreirotaru@ortoforum.eu
tel:+40257251715/ +40756081939 fax:+40257251715 Arad, str ANDREI ŞAGUNA NR 224, 310077 judeţul: Arad, România ORAR:Luni-Vineri 8.00-16.00, pauza de masa intre 11.00 si 11.30
Mihălceanu Carmen
timisoara@ortoforum.eu
+40752247846 Timişoara
Demian Dorin
tgmures@ortoforum.eu
+40747056575 Târgu Mureş
Trubács Norbert
bihor@ortoforum.eu
+40754383495 Oradea
Bujor Andrei
bucuresti@ortoforum.eu
+40752247847, +40743492018 Bucuresti, str. Gaetano Donizetti nr 21, sc A, Ap 3., sector 2
Alexa Catalin
iasi@ortoforum.eu
+40740756677 Iasi
Bradea Alin
cluj@ortoforum.eu
0756081937 Cluj-Napoca
Olteanu Catalin
craiova@ortoforum.eu
+40751513382 Craiova